Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Pas nderhyrjes Bora kthehet ne Perputhen, perlotet nga surpriza!

Pak dite me pare Bora i eshte nenshtruar nje nderhyrje kirurgjikale. Ndonse pas operacionit ajo eshte rikthyer serish ne Perputhen.

Teksa ka hapur emisionin eshte pritur me nje buqete me lule dhe nje torte per ditelindjen e Arborit. Konkurrentet kane bere nje torte me foton e saj me djalin.

“Nuk jam gati per emicione kaq te forta!”- ka thene Bora e perlotur.

Latest Posts

Don't Miss