Kryefjala Logo

Pas ndarjes Vivien dhe Getinjo kapen mat!

6 muaj më parë

Getinjo dhe Vivi krijuan një marrëdhënie dashurie në BB VIP Kosova. Madje u aluduan se prisnin një fëmijë, ndonse asokohe dyshja dha lajmin e ndarjes. Një lajm që u duk i dyshimtë.

Kështu, një video e postuar nga “Indeksionline” tregon se dyshja është “kapur mat” në Ferizaj, në qytetin e reperit, video që i tregon shumë të afërt dhe që nuk të jep përshtypjen që janë ndarë.

Por nuk dihet nëse kjo video është e ditëve të fundit apo jo.

E56C7B3A A7D3 4B28 95FD 1776C802659B

Të ngjashme