Kryefjala Logo

Pas ndarjes nga Melisa, Andi zbulon arsyen!

1 vit më parë

Pak kohë më parë Andi dhe Melisa, i vetmi çift i vërtetë nga Përputhen i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Ndonse nuk dihej nëse ishte e vërtetë, Andi ka folur për arsyet e ndarjes.

I ftuar në “E diell”, ai ka thënë: U ndamë se kishim shumë kohë që ziheshim për budallallëqe. Sherri i fundit që u ndamë ishte për fjalë goje. Të

zihesh tre herë në ditë i lë punët dhe gjërat e tua personale pas dore. Për një vit rresh zihesh çdo ditë dhe se lidhja u bë toksike. Në momentin që bëhet toksike më mirë të ndahesh”

Të ngjashme