Kryefjala Logo

Pas ndarjes nga Don Xhon, modelja ruse shkon në spital

9 Prill, 2022 | 6:36 pm

Pak ditë më parë në rrjetet sociale Don Xhon dhe modelja ruse kanë njoftuar ndarjen e tyre. Madje të dy i hodhën fajin njëri tjetrit duke mos qenë të qartë se cili ka qenë shkaktari i vërtetë.

Ajo mbrëmjen e djeshme ka publikuar një foto duke bërë serum, e ndodhet në spital pa bërë të qartë arsyen. Ose ndoshta sic thot e Don Xhon po viktimizohet.

Dyshja u njohën në Dubai e teksa të gjithë i mendonin të martuar ata vendosën të ndahen. Epo gjëra që ndodhin!

90ABD788 9ADB 4E05 A946 59595C923BF9

Të ngjashme