Kryefjala Logo

Pas ndarjes nga bashkeshortja, reperi shqiptar kapet mat me te dashuren e re!

12 Qershor, 2021 | 9:46 am

A0F62A94 5A0D 453F 8164 572A2C15C48C

Reperi shqiptar S4MM është kapur mat me një femër që dyshohet të jetë e dashura e re.

9324FCD3 557A 4896 A8CC F6820DF4FFAE

Dyshja shihen të përqafuar gjersa dalin nga një dyqan në Zvicër.

E08B5BEE D2BE 4E9E 81A9 703D6EF75C50

Kjo kapje flagrante vjen vetëm pak muaj pasi reperi i dha fund martesës me Filis.

Martesa e S4MM zgjati vetëm dy muaj ndërsa në një paraqitje televizive ai kishte thënë se vazhdon te mbajë kontakte me ish-gruan por çdo gjë ka marrë fund përfundimisht.

837907F5 01D0 4AF1 A595 1A08BDEDB554

E në vetëm pak kohë duket se artisti ka gjetur dashurinë sërish tek një vajzë, e cila tek këto foto nuk identifikohet dhe mbetet e panjohur.

E0275C19 9952 4654 8FC1 AB1239ED6CFE

afterparty.al

Të ngjashme