Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Pas ndarjes nga Ada, Edi prezanton te dashuren e re?

Pak dite pas perjashtimit nga Perputhen, Edi ka bere nje deklarate ne Insta Story, ku shkruan se ka vendosur te shperngulet ne Zvicer prane familjes. Madje ka nenkuptuar se cdo gje me Aden ka marre fund.

Nuk ngurroi dhe diten e sotme ka postuar foto me nje vajze, portreti i se ciles nuk duket i gjithi. Ai ka vene emojin e syrit te keq, gje qe ka shtuar dyshimet se vajza mund te jete e dashura e re.

E si gjithmone Edi ngaterron dynjane!

Latest Posts

Don't Miss