Kryefjala Logo

Pas mesazhit për Jorin, Butrinti reagon në Instagram

15 Mars, 2023 | 8:58 pm

Një mesazh për Jorin ka tronditur shtëpinë e BB VIP, ku duket se Butrint Imeri ja ka dërguar asaj, banorët menjëherë kanë thënë emrin e Butrintit, ndonse Jori ka thënë se nuk e beson.

“Një bukuroshe si ti, mirë se të vish në Kosovë!,” shkruhet në mesazhin që mban dërguesin: B…. Imeri KS.Jori në dhjetor para se BBV të niste ka deklaruar se do donte të hynte në reality-show me Butrintin se i pëlqen shumë dhe është i bukur.

Pas kësaj ka reaguar Butrinti vetë nëpërmjet një postimi në Instagram ku tregonte se mesazhi i shkruar në emrin e tij nuk është nga vetë ai.

A09A9981 E7D8 41C8 AD92 5331A9FCC0FF

73A647BF 0C65 4439 9774 006DFE474B62

Të ngjashme