Kryefjala Logo

Pas Luizit,Bardhi ndan rrugët edhe me këtë këngëtare të njohur?

23 Maj, 2024 | 9:03 am

E mbajmë mend të gjithë kur flitej se midis Luizit dhe Bardhit do të vinte një bashkëpunim që nuk u bë kurrë pas komentit denigruea të Sarës kundrejt Kiarës.

Ky veprim bëri që Luizi të hiqte nga miqtë e Instagramit Bardhin dhe u la të nënkuptohej se mes dyshes nuk kishte më raporte.

Por,së fundmi në profilin e Bardhit vumë re se mungon një tjetër kolege dhe bëhet fjalë për Taynën.
Pasi bëmë një kërkim të vogël,ata nuk ndiqen më me njëri tjetrin dhe arsyet nuk dihen ende.Kujtojmë që Bardhi ka dhe një bashkëpunim
me Taynën e cila quhet “Unaza”

IMG 2248

IMG 2249

Të ngjashme