Kryefjala Logo

Pas lindjes të vajzës, zbulohet partneri i Mariza Ikonomit

18 Nëntor, 2023 | 2:04 pm

Pak ditë më parë këngëtarja Mariza Ikonomi është bërë nënë, e ka sjellë në jetë vajzën me emrin Melody.

Natyrisht që pas këtij lajmi, e gjithë vëmendja shkoi për partnerin e këngëtares, që prej vitesh e kishte mbajtur sekret. Sipas Panorama, Blendi Greço është bashkëshorti i Marizës dhe babai i vajzës së saj. Këngëtarja dhe partneri i saj jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ndryshe nga Mariza, Blendi nuk është një fytyrë publike, por në profilin e tij në rrjetet sociale shihet pasioni për sportin dhe aventurën. Lidhja e tyre vazhdon prej disa vitesh, duke preferuar që ta mbajnë këtë histori sa më larg vëmendjes mediatike.

477BE93D C9F9 477B 81AA E52813D3746C

Të ngjashme