Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Pas largimit nga Perputhen Eri shfaqet krahe Sares, c’po ndodh?

Eri u perjashtua nga Perputhen pas debatit dhe grushtave qe pati me konkurrentin e ri Dorin.

Ne anen tjeter Bora u shpreh se Sara ishte larguar pak para emisionit te Prime pasi nuk donte te perballej me Jasminen pas sherrit per takimin me Andin.

Por Kryefjala.com zbuloi se Sara eshte larguar perfundimisht pas sherrit me produksionin.

Mbremjen e djeshme Sara ka publikuar nje video perkrah Erit ku shfaqen te perqafuar dhe shume afer njeri tjetrit.

Por c’po ndodh me ta? Kjo mbetete per tu pare. Ndoshta dyshja perputhen jashte…

Latest Posts

Don't Miss