Pas largimit nga BB reagon Ermal Mamaqi: Per te gjithe ju histeriket!

3 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Ermali eshte perzene nga shtepia e Bb VIp pasi ka permendur Bora Zemanin.

Nisur nga kjo, ai ka bere nje video ku me batute tregon se eshte hera e pare qe e perzejne ku e ftojne. Nderkohe qe eshte masakruar nga fansat e Trixes e Donaldit.

Ai e ka sqaruar nepermjet nje video qe kur personazhet e perfshire qeshin pse duhet te merziten fansat. E pra mesa duket ne film sic Ermali thote do te jete nje cift i ri Iliri dhe Bora.

https://www.instagram.com/tv/CZ1oiTogVaYNwEDxgPMho5WVb9agdhsDbNcVD00/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme