Kryefjala Logo

Pas largimit me dëshirë,Blero zbulon sekretin e BBVK

19 Dhjetor, 2023 | 9:03 am

Për shkak të tensioneve në shtëpi dhe gjëndjes së rënduar emocionale,këngëtari Blero braktisi vullnetarisht shtëpinë e BBVK edhe pse në videon e tij të prezantimit e shpalli veten fitues pa filluar ende.

Së fundmi ai ka komentuar banorët e “BBV” gjatë një Live në TikTik me Vesa Vllasaliu dhe Meti Alshiqin, teksa tha se Albën nuk e sheh në finale, ndërsa Ganiu do të eliminohet për 10 ditë.

“Me shku Alba në finale është sikur të thuash, Skëndërbeu ka përdorur laptop. Unë mendoj që në finale është Blerando, Edona. Të tjerët nuk i shoh asnjë. Ganiu do të dalë maksimum për dhjetë ditë. Finalja do të dominohet prej Blerandos. Potencialisht Blerando dhe Edona, të tjerët i shoh ofendues”-tha Blero

Të ngjashme