Kryefjala Logo

Pas lajmit se Fero u martua,reagon Arbenita

6 Janar, 2024 | 12:13 pm

Modelja shqiptare dhe ish-gruaja e reperit Fero ka reaguar në mënyrën më ‘sexy’ pas lajmeve se Fero është martuar sërisht.

Bukuroshja mori vëmendje si gjithmonë me disa fotografi të mrekullueshme, ku ndau në Instagram, pjesë të ditëve të saj.

Në këtë set fotografik, ajo kishte shtuar edhe disa imazhe nga plazhi, ku shfaqi trupin e saj mahnitës.Modelja duket se ka shijuar një mot të mirë në Uruguay, pasi nuk munguan edhe disa pamje të tjera, ku dukej perfekte edhe me një palë bikini të zeza njëpjesësh.
IMG 5861

Të ngjashme