Kryefjala Logo

Pas lajmeve për shtatzëninë reagon vet bashkëshortja e Ermal Fejzullahut

1 vit më parë

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana ka reaguar pas lajmeve se është në pritje të ëmbël. Ditën e djeshme qarkulluan me shpejtësi lajmet se ajo ishte në pritje të fëmijës së saj të pestë. Por sot në rrjetet sociale ajo ka publikuar një foto ku shkruan:

”Duke u bazuar te mediat sociale”…

F5272C39 422F 49D3 BB63 5DA55959716A

Me siguri kjo foto do të jetë ndonjë foto e vjetër e saj, pasi edhe këtu barkun e ka goxha të rrumbullakosur. Ose ose kohët e fundit buka me gjalp dhe flija është goxha e pranishme në familjen Fejzullahu.
Ndaj dhe mediat u konfuzuan pak nga fotoja që Ariana publikoi dje.

511691AE 0D94 4921 BD3D 4D022F3D3482

Të ngjashme