Pas kunjave me Arjolen, Antonela perballet me Atdheu! Ja cfare i kerkoi ai

8 muaj më parë

Pak kohe me pare pas debatit me Arjolen dhe Antonelen ku kjo e fundit

“Me ka bere ftese produksioni me u sqaru dhe e kam ndjere si obligim. Ajo qe ka ndodhur per mua eshte shume banale, e di qe ka qene e nxituar.
Duke te pasur shoqe ty, shoqe Arjolen jam ndjere ne faj per kete. Arjola nuk eshte nga ato qe sulmon. Veten e ndjej fajtor se ne jemi shoqeruar shume, dhe me Arjolen faji im eshte qe nuk kam shpjeguar shoqerine me Arjolen. Jeni duke bere dhune psikologjike kundrejt njera tjetres. Lerini keto. Ka ndikuar keq ajo qe keni folur sepse isha duke njohur nje goce dhe me la.”- ka thene Atdheu.

Nderkohe qe Antonela ne anen tjeter ka thene se e ka shume shok Atdheun dhe ishte nje diskutim i qete. Gjithashtu ka thene me shaka se po i kerkon qe ajo te jete shoqe dhe Antonela ka thene se nuk ja prish Atdheut keshtu qe do lere menjane zenkat me Arjolen.

Nderkohe Arjola eshte shprehur e shqetesuar sepse nuk e dinte cfare kishte ndodhur mes Arjoles Atdheut dhe motres se saj. Ajo tha se nuk ka lufte me Antonelen por shoqe nuk mund te behet.

Të ngjashme