Kryefjala Logo

Pas kritikave në rrjet Fifi publikon video me Adisin (nga krevati madje)…

2 vite më parë

Ndjekësit në rrjetet sociale duket se po e paragjykojnë lidhjen e Fifit me partnerin e saj, Adisin (ish bashkëshortin e Adrola Dushit)… Jo më kot këngëtarja e hitit “Diell” ka postuar njëra pas tjetrës statuse sqaruese për publikun në profilin e saj në Instagram.

Më poshtë po ju rendisim statuset e Fifit:

6AC153C1 5873 4B14 900F DFA2D3A5FE96 7E4577DB 49F9 411F 8645 09A3C7C3090E 85B05BDA E9FA 4D3E 8DBD A2369645EF81 D7B98499 41BD 4C13 A78E 2CF5D11A2952 3867F9AE BCEC 4FC7 9A14 CF915B752760 7C060978 D7BE 4DEB AFA3 0CA9B3E65614

Dhe “creme de la creme” e gjithë kësaj historie është edhe një video e fundit që këngëtarja ka postuar nga shtrati së bashku me partnerin e saj, si një mesazh për të gjithë ata që nuk kanë besim tek lidhja e tyre dhe për tu treguar të gjithëve se ata janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Lidhja e Fifit dhe Adisit nisi menjëherë pasi këngëtarja e njohur doli nga Big Brother. Fifi ka preferuar që këtë raport ta jetojë siç ajo ka dashur duke mos e mbajtur të fshehtë nga mediat dhe ndjekësit e saj, prandaj dhe poston foto e video me partnerin nga përditshmëria, puna, pushimet e gjithçka.

Të ngjashme