Kryefjala Logo

Pas këtyre fotove Oriola Marashi duhet të rrijë një muaj pa postuar

23 Maj, 2022 | 9:00 pm

Oriola Marashi është ndër të paktat modele që thua me plot gojë është modele. Me një trup dhe fytyrë perfekte, ajo di gjithmonë si të tërheqë vemendje.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë herë. Oriola ka publikuar disa foto në Instagram me rrobabanjo ku mund të themi se na la gojë hapur.

Pra Oriola nuk duhet të postojë më, se i sëmuri gjitha gocat para plazhi. Kaq perfekte vështirë se gjen sot.

75F6CC2D E926 46B2 9455 6FE9DEAAA4B7

C9840030 F54C 4175 9815 A64E7D7E1BD1

Të ngjashme