Pas historise Alvisa-Hysen, reagon Edi: E kam mbrojtur kur e kapi ai me dhune ne prapaskene!

6 muaj më parë

Historia e Alvises dhe Hysenit ka pushtuar median ne ditet e fundit. Ka patur shume konkurrente qe kane reaguar pas shperthimit te akuzave te tyre. Nje nder ta ka qene edhe Edi.

Ndonse te gjithe jane kthyer kunder Alvises, Edi ka bere nje video ku shpjegon se ka mbrojtur Alvisen teksa Hyseni e ka kapur me dhune ne prapaskene. Madje ai ka thene se i ka folur Hysenit qe nuk trajtohet ashtu nje femer.

Të ngjashme