Pas halleve me Feron ja ku e shfryn stresin Arbenita…

1 muaj më parë

Modelja Arbenita Ismajli, nuk është në periudhën më të mirë pas problemeve që ka patur me ish partnerin e saj, Fero. Megjithatë këto gjëra i ka lenë në dorë të drejtësisë, e tani po gjen pak kohë edhe për vetën. Përmes një fotoje në ‘Instastory’ modelja zbuloi vendin në të cilin po heq stresin.

‘Unë dhe vendi ku e largoi stresin’, shkroi modelja krahas fotos.

Fero dhe Arbenita u bënë kryefjalë në media pak javë më parë.Pas dhunës së ushtruar ndaj saj, Arbenita është larguar nga banesa ku bashkëjeton me Feron dhe vajzën e tyre, dhe ka bërë denoncim në polici. Reperi u dënua me 1 muaj paraburgim, por tashmë është i lirë.
IMG 5504

Të ngjashme