Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Pas gjithe akuzave te saj, Tea flet per here te pare per Shqipen

Mbremjen e djeshme Tea dhe Bearti kane dhene intervisten e tyre te pare ne Roped with Olsi.

Ata kane treguar se jane shume te lumtur bashke dhe me produksion kane biseduar duke qetesuar situaten mes tyre.

Sigurisht qe nuk kane munguar as ngacmimet nga Olsi Bylyku. Ai u ka bere nje loje me pyetje ngacmuese.

”Cfare e besdis me shume Tean”- ka pyetur ai dhe vete ka thene “Shqipja”.

Tea ka folur publikisht per here te pare per Shqipen dhe ka thene:

”Po jo more s’me besdis ajo”

Rikujtojme se Shqipja hapi gjithe lojen per te nxjerre zbuluar Tean dhe Andin derisa e verteta u zbulua.

Latest Posts

Don't Miss