Kryefjala Logo

Pas gati 1 viti,Luizi ka ende oreks për të bullizuar Ronaldon

2 muaj më parë

Duket sikur muajt janë shumëzuar me zero për Luizin i cili nuk lë rast ti shpëtojë për të thumbuar dhe bullizuar Ronaldo Sharkën.

Gjatë një evenimenti ku dy ish-banorët e “Big Brother VIP” ishin prezent, këngëtari nuk ka lënë pa bulizuar gazetarin, për veshjen e tij.Luizi i thotë Ronaldos se xhaketën që ka veshur e ka që nga klasa e tetë.

Gjithashtu ai nuk ngurroi që ta quante edhe ‘flutur’ gazetarin.

Pjesë nga Intervista

Gjithashtu ai nuk ngurroi që ta quante edhe ‘flutur’ gazetarin.

Pjesë nga Intervista

Luzi: A ta bëj një pyetje?

Ronaldo: Pyetjet i bëj unë se është emisioni im.

Luizi: Këtë xhaketën e ke që nga klasa e 8?

Ronaldo: Është me tag për të paguar reklamën.

Të ngjashme