Pas fotove “shtatzënë”, reagon Einxhel Shkira!

2 muaj më parë

Kryefjala.com ka shkruajtur e para për shtatzëninë e Einxhel Shkirës. E që prej asaj dite Einxhel nuk është ndalur së kamufluari. Por ditën e djeshme në rrjet ka qarkulluar një foto e Einxhel dhe Dagz ku kjo e fundit fshihej pas rrobave të gjera.

Pas kësaj Einxhel ka reaguar sërish nëpërmjet një postimi në Twitter, ku shkruan: “Një ditë do flas dhe do vë shumë pika mbi “i”… Atë ditë shumë njerëz do pendohen që janë ngatërruar me personin e gabuar”.

Eh tani më sapo na u shtuan dyshimet, gjithësesi po e lemë Einxhel, të tregosh vetë.

Të ngjashme