Pas fotove me Efin, reagon Atdheu: Ju kokat e medha duhet te lani gojen para se te permendni emrin tim!

8 muaj më parë

Diten e sotme Efi ka sqaruar ne Perputhen se me Atdheun eshte takuar rastesisht dhe nuk ka asgje me te, gje e cila nuk eshte besuar as nga Bruno. Ai eshte shprehur mjaft xheloz kundrejt kesaj situate.

Nderkohe qe Bora Zemani apo te tjeret nuk i kan permendur as emrim, epo kjo na dogji pak!

Pas kesaj menjehere ka reaguar Atdheu nepermjet nje postimi ne Instagram.

”respekt per gocen qe e sqaroi njehere e mire thjesht nje pershendetje qe ka ndodhur . A ju kokat e medha shyqyr e keni kuptuar qe duhet te lani gojen para se te permendni emrin tim.Lutjuni zotit qe sjam i pabese se ju njoh mire kush jeni”- e pra duketnje kunje e ashper kjo.

Të ngjashme