Kryefjala Logo

Pas fitores të Love Island, Ueda dhe Arlind takojnë prindërit e tij, ja si e pritën!

3 muaj më parë

Mbrëmjen e finales të Love Island, Arlindi ka propozuar Uedën e menjëherë pas mbarimit cifti janë nisur drejt Gjermanisë ku jetojnë prindërit e Arlindit.

Mbrëmjen e djeshme Arlindi ka punlikuar një video teksa duket se në shtëpinë e tij është shtruar një darkë për mikpritjen e tyre. Ndonse në tavolinë duket një buqetë me lule dhe një tortë: Mirë se vini në shtëpi Arlind dhe Ueda.

E pra duket se çdo gjë ka nisur mbarë.

Të ngjashme