Kryefjala Logo

Pas Fisnik Sylës, Fjolla Morina nis një lidhje të re dashurie?

26 Prill, 2022 | 1:55 pm

Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes për lidhjen me Fisnik Sylën. E ndonse ajo shpjegoi se mes tyre nuk ka asgjë, tashmë duket sikur ka nisur një jetë të re.

Fjolla ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet në një makinë me tullumbaca dhe lule të kuqe, të cilat i ka shoqëruar me një emoji zemre. Mesa duket dikush i ka rrëmbyer zemrën Fjollës.

Deri më tani ajo nuk ka dhënë detaje nga jeta personale gjithësesi ne presim! Ajo ç’ka duket është fakti se Fjolla është e lumtur.

7685FF75 182E 4BA6 9657 6A9F78CAD84C

Të ngjashme