Kryefjala Logo

Pas Erjola Doçit, zbulohen dy anëtarët e jurisë të spektaklit të njohur

21 Maj, 2024 | 2:59 pm

Ditën e djeshme, Kryefjala.com ka zbuluar se Erjola Doçi do të jetë pjesë e jurisë të She’s on Top që bëhet nga Argjira Spanca. Por ditën e sotme, Kryefjala.com ka zbuluar edhe dy anëtarët e tjerë të jurisë.

Thuhet se bashkë me Erjola Doçin do të jenë edhe Ronaldo Sharka dhe Ervin Kurti. Aktualisht të dy gazetarët janë pjesë e TCH me programet e tyre.

Ndonse duket se tashmë juria që dikur ka qenë nga personazhe të tjerë, do të ketë shumë ndryshime.

Të ngjashme