Pas Elvana Gjatës një tjetër personazh publik fiksohet pas këtyre shapkave

1 muaj më parë

Kënga “Ex” e Elvana Gjatës jo vetëm që është ndër më dëgjuarat dhe të komentuarat e kësaj vere, por nuk ka kaluar pa u vënë re edhe veshja e këngëtares. Faqet e ndryshme në Instagram ja kanë bërë mirë llogaritë Elvanës duke ja llogaritur veshjen në total rreth 1650 euro.

Por ato që kanë rënë në sy janë shapkat e saj jeshile “Bottega Venneta” që kanë kushtuar 600 dollarë

Të njëjtat shapka po ja shohim sot edhe moderatores, Liberta Spahiu e cila është gjithashtu një vajzë me shumë stil. Në ndryshim nga Elvana ajo i ka veshur këto shapka me një palë çorape portokalli, duke bërë një kontrast interesant ngjyrash.

Të ngjashme