Kryefjala Logo

Pas Drake edhe Kanye West shfaqet me shqiponjën dykrenare

2 muaj më parë

Kanye West është rikthyer në muzikë dhe po punon një album me Ty Dolla Sign. Së fundmi ai ka lançuar këngën e titulluar “Vultures”, e cila duket se ka edhe markën e saj.

Kanye ka krijuar një logo me titullin e këngës së tij e cila përfshin edhe shqiponjën dykrenare e cila është simbol i flamurit tonë kombëtar.

Gazeta e hip-hopit “HipHopDX”, thekson se ky është një ‘diss’ i hapur për Drake, i cili veshi një xhaketë me shqiponjën në klipin e tij të fundit.

C2793F2D CDA7 43A1 B931 6181EE69B7CA

Të ngjashme