Kryefjala Logo

Pas detajeve të kontratës dhe pagesës, Eno Popi do të jetë në “Dancing with the Stars” në krahë të Bora Zemanit

1 vit më parë

Pak ditë më parë Kryefjala.com shkroi për pjesëmarrjen e Eno Popit si bashkëprezantues në “Gold Room”, krahë Bora Zemanit në “Dancing with the Stars”. Ditën e sotme ai e ka konfirmuar këtë lajm nëpërmjet intervistës në “Wake Up”.

Por duket sepse ky ka qenë një vendim i momentit të fundit, pasi Eno ka vendosur të bjerë dakort me kontratën dhe pagesën e ofruar nga Top Channel. Duket se deri në këtë moment dhe vetë moderatori ka qenë i paqartë përsa i përket kësaj pjese, e tani më që ka dakordësuar kontratën dhe pagën, ka vendosur të flasë.

Gjithësesi i urojmë suksese Enos në këtë eksperiencë duke qenë se prej kohësh tashmë kishte munguar në ekran.

Të ngjashme