Pas demtimit ne krah Einxhel del nga shtepia e BB VIP

6 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Einxhel ka demtuar krahun ku thuhet se mund ta kete thyer.

Pak me pare BB VIP ka bere nje njoftim ku shkruan se Einxhel do te shoqerohet per ne spital per te bere te gjithe kontrollet e nevojshme dhe do te jete gjithe kohen ne monitorimin e kamerave.

“Gjatè mbrèmjes sè djeshme banorja Einxhel Shkira ka lenduar krahun.

stafi mjekèsor por do t’i duhet tè marrè trajtim mè te specializuar.
Einxhel duhet tè niset drejt spitalit duke u detyruar keshtu tè lère pèr pak kohè shtèpinè e “Big Brother”
Gjatè gjithè trajtimit dhe vizitave, cdo lèvizje e saj do tè jetè e monitoruar nga kamerat.
Gjendja e saj èshtè e mirè dhe shumè shpejt do t’i ribashkohet shtepise!”- shkruhet ne lajmerim.

Të ngjashme