Kryefjala Logo

Pas deklaratës të Afronës, reagon Blero! E quan mosmirënjohëse?

13 Gusht, 2022 | 10:35 am

Ndonse menduam se Blero dhe Afrona kishin një shpresë bashkë, pas urimit që ai i bëri për ditëlindje duket se debati e kunjat ka filluar sërish.

Ditën e djeshme, Afrona është shprehur se ka humbur kohë, ndërkohë që as Blero s’ja ka lënë mangut. Ai ka bërë një postim ku shkruan:

“Mosmirënjohja është monedhë e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë”. E mesa duket fjalët e Afronës i paskan djegur shumë.

Dueli u hap, le të presim!

Të ngjashme