Pas deklarates se Mevlanit dhe Ledianes, irritohet Eri: S’mund te talleni me publikun

1 vit më parë

Diten e djeshme ne Perputhen Mevlani dhe Lediana kane deklaruar se do te jene vetem per njeri tjetrin ne emision.

Ky lajm doli pak kohe me pare nga ish konkurrenti Eri Aga i cili u shpreh ne nje live ne Instagram se Mevlani dhe Lediana do te dilnin bashke nga programi.

Diten e djeshme ai ka postuar kete lajm dhe perbri shkruan:

”Ju thash para dy javesh, prisni gjerat e tjera qe u kam thene se do dalin te gjitha, s’ka shans te tallet njeri me publikun”.

Të ngjashme