Kryefjala Logo

Pas deklaratave të Vivien, reagon Getinjo: U dashurova 100%!

3 Maj, 2023 | 9:13 am

Lidhja e Vivien dhe Getit u mbyll pak ditë më parë.

Modelja e konfirmoi në “Natën me Aulonën dhe pas gjithë zhurmës ka reaguar dhe Geti me një video në rrjete sociale.

‘Siç e keni parë këto ditë kam bërë disa lëvizje në Instagram duke hequr disa postime. Geti ka hallet e veta dhe këto lëvizje nuk kanë të bëjnë me ngjarjet e fundit që kanë ndodhur në jetën time private. Ato gjëra kanë ikur, ashtu ishte tripi, u lidha, u kënaqa, u dashurova 100 %.
I kam disa halle në kokën time që i di veç unë, nuk vazhdoj, këto gjëra ndodhin në të gjithë botën, iu kisha thënë mes me na mundu me pyetje dhe intervista këto gjëra janë normale të gjithëve iu ndodhin. Eshtë hera e parë në jetën time që jeta private u bë publike. Hajri e ndaftë nuk ke çfarë bën unë jam mirë,’-u shpreh Geti

Të ngjashme