Kryefjala Logo

Pas dedikimit të Mozzik për Hanën, reagon Loredana: Mund ta marrë sa herë të dojë!

1 vit më parë

Mozzik ka publikuar këngën e tij të re, dedikuar vajzës së tij Hanës, me titull “Të dua”. Ndonse rrjeti menjëherë e ka marrë si një kunjë për Loredanën. Ndonse kjo e fundit ka vendosur të bëj një pyetësor në Instagram, k utu përgjigjet të gjithë pyetjeve të ndjekësve.

Një ndër to ka qenë një pyetje për prindërimin, ku Loredana I përgjigjet se Mozzik mund ta marrë kur të dojë vogëlushen e tyre për të kaluar kohë me të. Gjithashtu një pyetje ka qenë nës e eka tradhëtuar atë teksa I përgjigjet prerë: “Jo”.

Pra mesa duket Loredana thjesht po përpiqet të heq zërat për tradhëti ndaj tij dhe jo vetëm.

1

2

Të ngjashme