Kryefjala Logo

Pas daljes të Bardhit, reagon motra e tij!

10 Mars, 2024 | 12:57 pm

Reperi Bardhi u largua papritur mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP”, pas 50 ditësh qëndrimi.

Ishte vëllai i tij ai që kërkoi nga Bardhi të lërë menjëherë programin pasi nëna e tyre është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Megjithatë, Sara ngriti dyshimet se e gjithë situata mund të jetë stisur nga menaxheri i Bardhit.

Për këto dyshime, ka reaguar sot pikërisht menaxheri i reperit, i cili nëpërmjet një postimi në InstaStory, përcjell fjalët e motrës së reperit.

“@aferditvidrizi: Përshendetje miq dhe familjare. Ju detyrohem një shpjegim të gjithëve për gjithçka që dëgjova sonte në prime. Gjendja e mamit është e njëjtë. Jam tmerrsisht e dëshpëruar nga fjalët dhe vetëm nga dyshimi i cili bëhet për Nënën të cilën asnjë fëmijë nuk e perdore për një lojë që aspak ska rëndësi në jetën tonë!!!!!!”

97BE3848 9329 4FE2 BAE5 D26626E42AEE

Të ngjashme