Pas daljes se Trixes nga BB VIP, Olsa Muhameti ben postimin e papritur

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Beatrix Ramosaj eshte larguar nga shtepia e BB VIP. Banoret u merziten tej mase dhe shume prej tyre e percollen me lot.

Menjehere pas kesaj ka reaguar Olsa Muhameti bashkepunetorja e Bora Zemanit e cila ka bere nje postim:

”Kush vdiq mo, fol”

Duke nenkuptuar se e qara ishte njelloj sikur vdes njeri. Por nuk dihet se cfare e shtyu qe ta fshinte postimin serish.

Të ngjashme