Pas daljes se Beatrix e para qe reagon eshte Olsa Muhameti

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme shtepine e Big Brother Vip e braktisi Beatrix Ramosaj qe sic edhe Paloma i tha “tronditi themelet e shtepise” nga momenti kur hyri.

Nje nga personazhet me te lakuar me media online dhe nxiti tek publiku reagime te panumerta.

Ne nominim mes Einxhelit dhe Donaldit doli ajo e humbura ne televotim dhe biem te gjithe ne nje mendje se tani fillon aventura e saj e vertete jashte.

Pas daljes se saj e para qe ka reaguar eshte autorja e “Perputhen” ,Olsa Muhameti qe eshte edhe mikja e Bora Zemanit

Nuk do as men e as kalem thot populli se per ke e ka edhe pse nuk permend emra,por ajo qe na habiti eshte se pas disa minutash Olsa e fshiu storyn ne Instagram.

Mos valle ja kerkoi Bora?

Të ngjashme