Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Pas daljes nga burgu, Fjolla Morina ndahet nga bashkeshorti?

Fjolla Morina eshte liruar nga burgu pak kohe me pare duke ju kthyer keshtu jetes normale. Por mesa duket jeta e saj ka marre tjeter trajte.

Se fundmi ajo nuk ndiqet me me Fisnik Sylen ne rrjetet sociale dhe kane fshire fotot se bashku. Mesa duket cifti jane duke kaluar nje krize ose i kane dhene fund.

Rikujtojme se Fjolla dhe Fisniku jane martuar pak kohe me pare ne Maldive, por tani s’dihet c’ndodhi me ta!

Latest Posts

Don't Miss