Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Pas daljes nga BBV,Igli ju rikthye rrjeteve sociale duke postuar një foto me të dashurën

Aktori Igli Zarka u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP, ku qëndroi vetëm pak ditë dhe pastaj doli prej një problemi shëndetësor.

Gjatë spektaklit së ditës së martë u tha se Igli nuk do të futej më në shtëpi.

Ai nuk është deklaruar pas daljes nga shtëpia, por gjatë këtyre ditëve ka publikuar fotografi në Instagram me të dashurën e tij.

Latest Posts

Don't Miss