Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Pas daljes nga BB VIP, Bora pret Semin mes lotesh!

Mbremjen e djeshme Semi eshte eleminuar nga shtepia e BB VIP.

Ka qene pikerisht Bora ajo qe e ka pritur jashte studiove ku vajzat jane takuar mes lotesh me njera tjetren.

Nje moment ky mjaft emocionues per te dyja ato. Rikujtojme se shpeshhere Semi eshte perpjekur te mbroje Boren dhe te ruaje Donaldin sic ben shoqja per shoqen. Ajo ka treguar se kane 15 vite shoqeri dhe e ka si moter!

Latest Posts

Don't Miss