Kryefjala Logo

Pas Dafinës Dj Geek shkon tek Loredana…

2 muaj më parë

DJ Geek pas shkëputjes edhe nga ana profesionale me Dafina Zeqirin, duket se në vijim do ta vazhdojë karrierën e tij si dj i Loredana Zefit.

Burime për “Prive” bëjnë me dije se Geek është në negociata me stafin e Loredanës dhe thuhet se gjithçka është e mbyllur. Pritet vetëm një konfirmim zyrtar, i cili pritet të jepet në javët në vijim.

Rastësi apo jo ky bashkëpunim, vjen pothuajse në të njëjtën kohë me duetin e përbashkët të Mozzik dhe Dafinës, dy ish-ave respektiv të Geek dhe Loredanës.

Të ngjashme