Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Pas balonave te Donaldit, reagon Alban Ramosaj:Luaneshes nuk kane c’ti bejne!

Diten e djeshme Donaldi ka marre tre balona surprize ku njera prej tyre i kujtonte ditelindjen e Bores. Teksa Beatrix dhe Donald po sqaroheshin, Albani ka postuar kete fragment ne story dhe perbri shkruan:


“Nuk para postoj mbi këtë temë…. në fakt se kam bërë kurrë më parë por e ndjej ta bëj këtë herë. Ju kujtohet kur vizitova Trixën dhe thash që “Trixa je shembull për mirësinë, qëndrimin etj etj”? Këtu shihni një nga ato momente.

Jo rrallë herë është provokuar nga jashtë dhe këtu reflektohet pjekuria e sa, që gocat e dashura të shoqërisë tonë duhet ta marrin për shembull, se na mbytën sjelljet toksike e plot gjëra të tjera që spo ju futem se…gjatë… kam ndërmend të shijoj këtë pamjen këtu ku jam.
Jam krenar për ty Trix! <3
Luaneshës skanë ci bëjnë, mbetet në Throne”

Latest Posts

Don't Miss