Pas ballafaqimit me Andin, Jasmina kapet me Beartin

1 vit më parë

Jasmina dhe Andi kanë qenë këto ditë sërish në qendër të vëmendjes. Pasi u përballën në “Për’puthen Prime”, ku bënë deklarata të forta një tjetër detaj mori vëmendje ditën e djeshme, kur Andi festoi ditëlindjen.

Jasmina postoi njē foto torte me shkronjën A në Instastory por e fshiu pas disa minutash. Kjo ngriti pikëpyetje të shumta te ndjekësit.

Sakaq, sot Jasima është fotografuar nën shoqërinë e ish-konkurrentit tjetër, Beart Rexhepit Dyshja janë fotografuar në një lokal, ku duket se po shijojnë praninë e njëri-tjetrit, por nuk dihet për çfarë arsye dyshja ndodhen bashkë.

 

 

Të ngjashme