Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Pas arrestimit te Fjolla Morines, reagon per here te pare Fisniku!

Pak dite me pare, kengetarja Fjolla Morina eshte arrestuar nga policia e Prishtines, pas disa muajve arrati.

Deri me tani kishte folur per mediat vetem avokati i saj, por pritej nje reagim edhe nga partneri Fisnik Syla. Nepermjet nje foto ne Insta Story me Fjollen ai ka treguar se do e mbeshtet dhe do jete prane saj.

”Pergjithmone bashke, cdo here me ty dhe per ty shpirti im. Do ta kalojme kete sfide dhe do na mbetet si nje enderr e padeshiruar. Jam i sigurt se drejtesia do te fitoje dhe pafajesia jote do te vertetohet. Te dua sot e pergjithmone jeta ime!”.

Latest Posts

Don't Miss