Pas arrestimit të Elsa Lilës, reagon Olti Curri: Gangsterët e Hip Hop-it vetëm sheqerin e petullave kanë parë!

9 muaj më parë

Diten e sotme ka bërë bujë përfshirja dhe arrestimi i këngëtares Elsa Lila për trafik lëndësh narkotike në Itali.

Pas këtij lajmi i pari që ka reaguar në showbizz është blogeri Olti Curri. Ai ka publikuar në Insta Story një foto të Elsa Lilës me kryeministrin Edi Rama dhe përbri shkruan:

”Ju kam thënë që asnjëherë gjërat dhe njerëzit nuk janë ashtu siç duken!

Ju dh*jefsha gangsterëve të Hip Hop-it që i këndojnë kokainës dhe vetëm sheqerin e petullave kanë parë.

Elsa (të shohim sa i vërtetë është lajmi) si labe gangsstere që është e bën vetë trafikun, jo të rrijë si dhëpi dhe të punojë i dashuri me kokën në torbë gjatë gjithë kohës”.

Të ngjashme