Kryefjala Logo

Pas akuzave të Lindës kundër Bleros për ngacmim seksual,reagon e dashura e këngëtarit

15 Nëntor, 2023 | 8:58 am

Mes Lindës dhe Bleros gjërat nuk shkojnë mirë dhe kjo po ua bën bashkëjetesën të vështirë.Ishte Linda ajo që u kthye pas në kohë,12 vite, ku deklaroi se Blero i ka kërkuar të ngjitet në dhomën e saj për të pirë një gotë verë(asokohe i martuar me mamanë e vajzës)

Blero mohoi kategorikisht të ketë ndodhur,por Linda nuk ndaloi këtu pasi sërisht pretendoi se edhe në shtëpi pasi dritat ishin fikur,Blero e ka ngacmuar sërisht.

Produksioni nxorri videon e plotë për publikun,ku në fakt ndodhte e kundërta(oops) dhe Linda u justifikua duke thënë se kështu bën shaka gjithmonë.E dashura e Bleros ka reaguar me një instastory rreth situatës ku shkruan:”Kam dy fjale per Linden, kqyr me sy e s’o per ty..jo, po bej shaka..

shiko burrin tim pa frike, e di qe hera e fundit qe ke pare dicka kaq te bukur ka qene

12 vjet më pare.Ai shte thjesht seksi, nuk ka faj linda!”

IMG 3848

Të ngjashme