Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Pas akuzave te Arjan Konomit, Ritvana largohet nga Perputhen

Diten e djeshme konkurrenti Jurgen ka nxjerre zbuluar Argjendin dhe Ritvanen per te cilet eshte shprehur se jane takuar jashte emisionit. E ne nje moment debati Arjan Konomi ka akuxuar Ritvanen se ishte duke genjyer. Kaq ka mjaftuar qe ajo te lere studion e te largohet.

Por mesa duket ka vendosur te largohet pergjithmone nga programi. Sipas news31 thuhet se konkurrentja është larguar fare nga “Për’puthen”, pasi ajo nuk e ka më “përputhen_tch”, në Instagramin e saj. Edhe në puntatën e sotme, ajo ka munguar në studio, dhe moderatorja Bora Zemani tha se ajo refuzonte të vinte në program sërish. Megjithatë, ajo deklaroi se produksioni po kontaktonte vazhdimisht me të, duke i kërkuar rikthimin.

Latest Posts

Don't Miss