Pas afro nje muaji qe erdhen ne jete,Genta Ismajli zbulon emrat e vecante te binjakeve

3 muaj më parë

Genta Ismajli me nje feste perrallore lajmeroi se ishte ne pritje te embel te binjakeve perkatesisht djale dhe vajze.

Me 21 janar u be serisht me dije se Genta kishte sjelle ne jete binjaket qe i gezon me partnerin e saj Turk,Usta.

Kaq ishte dhe ajo mori kohen e saj si nene edhe pse kurioziteti i publikut per emrat mbeti.

Mes dilemave nese do ju vendoste emra turk prej partnerit apo shqiptar si ajo vet,Genta nepermjet nje Instastory zbuloi se nuk jane emra as Turk e as Shqiptar.

Ivy Blu dhe Icon quhen binjaket dhe me Amerikan se kaq nuk behej.

Jane emra te vecante por jo te padegjuar pasi vite me pare Ivy Blue beri namin neper bote pasi ishte emri qe diva Beyonce zgjodhi per vajzen e saj te pare me Jay Z.

Icon eshte i bukur gjithashtu dhe Genta vazhdon ‘moden’ e manise per emra super modern(te pakten nuk e quajti Wolf-ujk si Kylie Jenner) Me kete duam te themi qe ka dhe me cuditshem se kaq.

Ne fund te dites,rendesi nuk ka opinioni nese i pelqejme ose jo emrat por urojme qe ti mbajne gjithmone gezuar!

Të ngjashme