Pas 1 viti Trixa e kujton kështu Donaldin…

2 muaj më parë

Një vit iku shpejt… Dhe në fakt koha fluturon pa e kuptuar as ne vetë. Si sot një vit më parë Beatrix Ramosaj krijoi këngën “Faj” të cilën ja kushtoi ish partnerit të saj, Donald Veshaj.

”Faj” titullohej kënga e cila asokohe u pëlqye shumë jo vetëm nga publiku por edhe nga vet Donaldi, i cili u surprizua kur e dëgjoi brenda shtëpisë së Big Brother. Kjo këngë është krijuar nga Alban Ramosaj dhe Marko Polo.

Megjithatë gjërat pas një viti janë ndryshe, Trixa vijon jetën e saj artistike dhe jo vetëm ndërsa Donaldi duket i lumtur krah Bora Zemanit.

Të ngjashme