Kryefjala Logo

Parukieret shqiptare zihen kush bën nusen më të bukur… Shkak u bë partnerja e Arbër Hajdarit…

5 Tetor, 2022 | 10:46 am

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera kurorëzuan pak ditë më parë historinë e tyre të dashurisë në martesë. E sigurisht që në një dasmë ajo që të bie në sy është padiskutim nusja me grimin dhe veshjen e saj.
Një vit më parë në nëntor u martua një nga blogeret e Instagramit, Rejona Saqellari dhe ajo ja besoi grimin e saj make-up artistes, Elona Balaj. Ndërsa Vlera u grimua nga Ujvara Haxhiaj.

Por thashethemet kanë filluar të ziejnë se look-u i Vlerës është kopjuar nga ai i Rejonës dhe jo më kot make-up artitsja Elona Balaj ka ripostuar fotot e saj duke shkruajtur “Inspirim”…

B718CBB3 5764 42D3 ADE2 91E00D552F91 3AFF9729 D0C6 47DA 9C71 146B8AEC6A40 FE64385C 6B73 4807 874D B4ACE7872054 375FE0D9 262F 4DF3 AD2B 55C318749114

A nuk ju duken dhe juve të ngjashme?!

Të ngjashme